Walk&Talk #1Fotospacer Walk&Talk daje okazję do wspólnego fotografowania Warszawy i rozmów na temat streeta. Uczestnicy spaceru spędzą kilka godzin w centrum miasta, a następnie udadzą się do Służewskiego Domu Kultury, by wraz z prowadzącymi przejrzeć i omówić wykonane zdjęcia. Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy Street Photo Poland. Uczestnictwo jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona. 

Zgłoszenie zawierające imię nazwisko oraz link do swoich zdjęć prosimy wysłać pod adres mailowy: streetphotopoland@gmail.com

Prowadzący:

Ania Kłosek - zajmuje się fotografią uliczną i dokumentalną. Należy do polskiego kolektywu fotograficznego Un-Posed oraz międzynarodowego Burn My Eye. Prowadzi zajęcia w Studium Fotografii ZPAF. Laureatka Grand Press Photo. Jurorka konkursów fotografii ulicznej. Zainteresowana tematyką Europy Wschodniej i krajów post-radzieckich, gdzie najchętniej kieruje swoje wizualne poszukiwania. Miłośniczka malarstwa renesansowego i muzyki barokowej.


Tymon Markowski - urodzony w 1986 roku w Krakowie. Jest fotograficznym samoukiem, studiował socjologię. Zaczął pracę jako fotoreporter w 2006 roku. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Był nominowany oraz wygrywał konkursy fotograficzne, zarówno w kraju (Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto), jak i za granicą. Zdobywca międzynarodowego tytułu Fotograf Roku w kategorii event (International Photography Awards 2016) oraz tytułu Fotoreporter Roku 2016 przyznawanego przez polskie Stowarzyszenie Fotoreporterów. Jego prace były pokazywane na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce oraz za granicą. Założyciel edukacyjnej inicjatywy Street Photo Poland, która skupia się na promowaniu fotografii ulicznej w Polsce.

Walk&Talk startuje o godzinie 13:00 w centrum Warszawy. Szczegóły zostaną przesłane do zapisanych uczestników na kilka dni przed wydarzeniem.