Walk&Talk #2Fotospacer daje okazję do wspólnego fotografowania Warszawy i rozmów na temat streeta. Tego dnia ulicami centrum miasta przejdzie Parada Równości, co będzie doskonałą okazją do zrobienia wielu interesujących zdjęć. Następnie uczestnicy udadzą się do Służewskiego Domu Kultury, by wraz z prowadzącymi przejrzeć i omówić wykonane fotografie. Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy Street Photo Poland. Uczestnictwo jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie zawierające imię nazwisko oraz link do swoich zdjęć prosimy wysłać pod adres mailowy: streetphotopoland@gmail.com

Prowadzący:

Damian Chrobak - urodził się w 1977 roku, w Jastrzębiu Zdroju. Fotografią zainteresował się w 2003 roku i rozpoczął naukę w Akademii Fotografii w Warszawie. Po pierwszym roku zrezygnował, chcąc szukać własnego głosu w fotografii. W 2004 wyjechał do Londynu, gdzie podjął naukę i ukończył London Collage of Communication - Black & White Photography. Upodobał sobie szczególnie fotografię uliczną i dokumentalną. Swoje zdjęcia pokazywał na wystawach grupowych i indywidualnych w Polsce oraz Europie. Od 2010 roku jest członekiem ZPAF-u, gdzie prowadzi warsztaty z fotografii ulicznej. Jest pomysłodawcą i założycielem grupy fotograficznej Un-Posed. Obecnie studiuje fotografię w Opawie.

Katarzyna Kubiak – w swojej twórczości skupia się na fotografii ulicznej oraz dokumentalnej. Jej fotografie publikowane były w takich magazynach jak: Eyeshot, Street Photography Magazine, World Street Photography Book, Eye Photo. Zdobywczyni wielu wyróżnień i nagród, m.in. na konkursach: Leica Street Photo (2016), London Street Photography Festiwal (2018), Miami Street Photography Festiwal (2018). Została zwycięzcą konkursu Urban Street Diving (2018) oraz zdobyła Grand Prix Leica Street Photo (2018). Jej fotografie prezentowane były podczas wystaw w takich krajach jak: USA, Niemcy, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia. Była członkiem kolektywu Un-Posed.

Walk&Talk startuje o godzinie 11:00 w centrum Warszawy. Szczegóły zostaną przesłane do zapisanych uczestników na kilka dni przed wydarzeniem.