Walk&Talk #3Fotospacer daje okazję do wspólnego fotografowania Warszawy i rozmów na temat streeta. Uczestnicy spaceru spędzą kilka godzin w centrum miasta, a następnie udadzą się do Służewskiego Domu Kultury, by wraz z prowadzącymi przejrzeć i omówić wykonane zdjęcia. Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy Street Photo Poland. Uczestnictwo jest darmowe, a liczba miejsc ograniczona. 

Zgłoszenie zawierające imię nazwisko oraz link do swoich zdjęć prosimy wysłać pod adres mailowy: streetphotopoland@gmail.com

Prowadzący:

Jacek Szust – urodzony we Wrocławiu. Ukończył Inżynierię Chemiczną i Procesową na Politechnice Wrocławskiej. Później jego zawodowe zainteresowania skierowały się na świat IT. Najpierw jako programista, później analityk, a teraz product owner w projektach wdrażania sztucznej inteligencji. Zainteresowania fotograficzne ujawnił dosyć późno. Jednak intensywność poszukiwań zaowocowała kilkoma międzynarodowymi i krajowymi wyróżnieniami w zakresie fotografii ulicznej, wystawami i publikacjami – m.in. jego zdjęcie jest umieszczone w publikacji 100 Great Street Photographs autorstwa Davida Gibsona.

Paweł Piotrowski – pochodzi z Nowicy. W 2011 roku ukończył studia magisterskie o specjalności projektowanie graficzne na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Jest freelancerem, prowadzi szkolenia z zakresu fotografii oraz grafiki użytkowej. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie sztuk wizualnych. Laureat licznych konkursów.

Walk&Talk startuje o godzinie 13:00 w centrum Warszawy. Szczegóły zostaną przesłane do zapisanych uczestników na kilka dni przed wydarzeniem.